Brenda hotelit më luksoz në botë

433

Mund të bëni shumë gjëra me 48 mijë dollarë, të hapni një biznes të ri, të paguani një shkollë, apo të blini një shtëpi.

Ose, në shkurt të këtij viti, mund t’i shpenzoni të gjitha këto para për të fjetur një natë në atë që konsiderohet deri më sot suita më e shtrenjtë dhe ekzluzive në Rivierën Franceze.

Suite luksoze me dy dhoma gjumi “Princesha Grace” është pjesa kryesore e restautrimit 4 vjecar me vlerë miliona dollarë të Hotel do Paris Monte Carlo në Principatën e Monakos. Suita merr emrin nga fituesja e cmimit Oskar, Grace Kelly.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here