‘Babi, më ndihmo’ tmerr në Thumanë, vajza e vogël kërkon ndihmë nën rrënoja

162

Tërmeti i sotëm, një nga më të fuqishmit në historinë e vendit tonë, është shoqëruar me pasoja fatale, sidomos në zonën e Thumanës.

Një nga personat e mbijetuar është shprehur përpara gazetarëve se nën rrënojë ka mbetur, gruaja, vajza dhe mbesa e tij.

Në gjendje jo të mirë shëndetësore dhe i plagosur, ai është thotë se ndjehet nën ankth dhe kërkon ndihmë sa më shpejt që të ketë mundësi të shpëtojë familjen.
Fast News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here