Basha nis turin kombëtar me të rinjtë

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha nis javën e ardhshme një tur në 12 qarqe për të komunikuar drejtpërdrejt me tw rinjtw.

Turi nis hënën më nga Elbasani, për të vazhduar në Korçë, Shkodër, Vlorë, e Krujë. Më pas në bashkitë e tjera.

Paralelisht me te rinjte, Basha do takohet edhe me kryesite e PD ne rrethe.

Kryeopozitari u takua me kryetarët e degëve të cilët i ka porositur që të mbajnë kontakte me strukturat dhe të verifikojnë listat e zgjedhësve.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here