Cameron Diaz tërhiqet nga aktrimi

Ylli i Hollywood Cameron Diaz është tërhequr nga aktrimi.

Pas disa javësh spekulime që u nxitën nga shoqja e saj Selma Blair, aktorja konfirmoi se nuk punon më në Hollywood.

Në një intervistë nga Entertainment Weekly, Diaz tha: “Unë aktualisht nuk po bëj asgjë. Jam gjysmë në pension, nuk kam punuar për vite. Jam nënë dhe kjo është ajo çfarë bëj.”

Kanë kaluar 4 vite që kur e kemi parë për herë të fundit Diaz në ekran në Annie.

Që atëherë ajo është martuar me Benji Madden dhe ka qenë duke shijuar kohë larg skenës së Hollywood.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here