Te rejat

Rovena Dilon dhe Eltion Merja sjellin projektin e radhës, ja çfarë...

Pas suksesit të padiskutueshëm të koncertit “Diva” më 16 maj në Pallatit të Kongreseve, ku katër këngëtaret shqiptare Rovena Dilo, Irma Libohova, Eneda Tarifa...