No posts to display

Rrjetet Sociale

624FansLike
0FollowersFollow
4FollowersFollow
- Advertisement -

Te rejat

PD e akuzon se është dënuar në 2 shtete, Babani: Nuk...

Partia Demokratike i kërkoi Prokurorisë verifikimin e Mark Babanit të Bashkisë së Vaut të Dejës, pasi dyshohet se ai ka fshehur ndalime, denime dhe...