Home Lajme Page 182

Lajme

On each category you can set a Category template style, a Top post style (grids) and a module type for article listing. Also each top post style (grids) have 5 different look style. You can mix them to create a beautiful and unique category page.

Në Laç, aty ku mes varfërisë banorët “përligjin” marrjen me hashash

“Laçi është vendi numer një për papunësinë më të madhe, lerë çfarë thonë ata në parlament”. Kjo është fjalia e parë që dëgjon sapo takon...

Nis grevën e urisë nga qelia, ish-presidenti i Gjeorgjisë thirrje popullit:...

Politikani opozitar ukranias, dhe ish-presidenti i Gjeorgjisë, Mikheil Saakashvilli është në grevë urie, kështu është shprehur avokati i tij Ruslan Chornolutskiy,para gazetarëve. Përmes një letre...

Aksident në Fier, plagoset nëna dhe foshnja disa ditëshe

Dy persona janë plagosur si pasojë e një aksidenti në qytetin e Fierit. Mësohet se dy makinat të tipit “Benz”, janë përplasur me njëra-tjetrën, të...

A i dinit këto kuriozitete shkencore për dimrin?

Toka është më pranë diellit, efektet fizike dhe psikologjike dhe shumë kureshti të tjera për të mos i humbur në këtë ditë të ftohtë...

Jashtë finales së ‘Kënga Magjike’, Rovena Stefa: Një natë e ngritur...

Nuk shkoi dot në finale , kjo gjë e ka nervozuar këngëtaren Rovena Stefa, e cila ka ngritur një mori akuzash për festivalin ‘Kënga...

Vrasja e vëllait të ish-deputetit/ Policia shoqëron 8 persona të dyshuar,...

8 persona janë shoqëruar nga policia e Lezhës në lidhje më vrasjen e  Aleksandër Ndoka. Mësohet se policia ka sekuestruar pamjet filmike dhe po vijon...

PD e vendosur: Pa kaluar Vettingun, nuk mund të zgjidhet kryeprokurori

Partia Demokratike këmbëngul se nuk mund të zgjidhet prokuror i përgjithshëm, qoftë ky edhe i përkohshëm, pa kaluar më parë testin e Vettingut. Deputeti...

FOTO/ Në spektale me shumë stil, por si duket Alketa Vejsiu...

Alketa Vejsiu është një nga personazhet më të suksesshëm shqiptarë, por edhe një nga femrat më elegante e të kuruara. Ndaj kurioziteti është i...

Ekzekutimi i Ndokës/ Ja çfarë kishte bërë viktima para se të...

Zbardhet dinamika e ekzekutimit mafioz të Aleksandër Ndokës në Lezhë. Autorët e vrasjes e kanë pritur pranë shtëpisë së tij, pas një muri të vjetër...

Brian Yee: Këto janë interesat e SHBA-së për Ballkanin Perëndimor

Një nga interesat kryesor të SHBA-së në Ballkanin Perëndimor është që të ndihmohen vendet e rajonit për t’u integruar në pjesën tjetër të Evropës...

Rrjetet Sociale

606FansLike
0FollowersFollow
4FollowersFollow
- Advertisement -

Te rejat

Glover: Nuk kam vëzhguar kurrë zgjedhje pa opozitën

OSBE/ ODIHR nis sot zyrtarisht misionin e vëzhgimit të zgjedhjeve vendore të 30 qershorit 2019 në Shqipëri. Nëse këto zgjedhje do të mbahen pa...