Home Lajme Page 2

Lajme

On each category you can set a Category template style, a Top post style (grids) and a module type for article listing. Also each top post style (grids) have 5 different look style. You can mix them to create a beautiful and unique category page.

Irani ofron 80 milionë $ për kokën e Donald Trump

Irani ka vendosur një shpërblim prej 80 milionë dollarësh për këdo që do të vrasë Presidentin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump. Gjatë...

Shqipëria merr Kryesinë e OSBE, Këshilli i Ambasadorëve: Të justifikojë besimin...

Këshilli i Ambasadorëve Shqiptarë përshëndet marrjen nga Shqipëria të Kryesisë së radhës të OSBE-së për vitin 2020. Ky Këshill thotë se kryesimi i organizatës më...

Mënyrat Gjeniale Për Të Përdorur Lëkurat E Agrumeve

Lëkurat e agrumeve janë të parat që përfundojnë në koshin e plehrave ku hamë një nga këto fruta të mrekullueshme. Megjithatë, këto lëkura mund të...

Greqia publikon listën e vendeve të sigurta për kthimin e azilkërkuesve,...

Si pjesë e një plani për të ulur numrin e refugjatëve dhe migrantëve që kërkojnë azil në Greqi, autoritetet helene kanë lëshuar një listë...

Koalicioni qeverisës në Kosovë, sot takimi Thaçi-Kurti

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi dhe kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti do të takohen sot në orën 15:00 mbi fatin e koalicionit qeverisës. Albin...

Trump kërcënon Irakun me sanksione nëse dëbon trupat amerikane

Presidenti amerikan, Donald Trump ka kërcënuar Irakun me vënie të sanksioneve të ashpra, pasi parlamenti i këtij vendi u ka bere thirrje trupave amerikane  që...

Deti i trazuar anulon lundrimet nga Bari në Durrës

Deti i trazuar dhe era e fortë në brigjet e Italisë jugore kanë penguar natën e kaluar nisjen e dy trageteve të linjës Bari...

Tropojë, ekzekutohet me armë zjarri pronari i një karburanti

Një 47-vjeçar është vrarë me armë zjarri në Tropojë. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme, (5 janar) në orën 23:32. Viktima është Guxim Gjyriçi dhe...

Qeveria e re e Kosovës, ende asnjë marrëveshje

Kanë mbetur edhe tri ditë deri në seancën konstituive të Kuvendit të Kosovës në të cilën pritet të zgjidhen edhe organet e reja drejtuese...

“Mini-Shengeni”, Albin Kurti reagon pas deklaratave të Ramës: Jeni futur në...

Pak ditë pas deklaratave të kryeministrit Edi Rama në një tryeze më Presidentin serb Aleksandër Vuçiç, se refuzimi i Kosovës për të marrë pjesë...

Rrjetet Sociale

780FansLike
0FollowersFollow
4FollowersFollow
- Advertisement -

Te rejat

Ish-kreu i Burgjeve dhe ish-deputeti socialist merr pafajësinë nga gjykata

Ish-Drejtori i Burgjeve Arben Çuko nuk është më nën akuzë. Në seancën paraprake gjyqtari Sokol Tona ka vendosur të pushojë hetimet, pasi nuk provohet...