Home Lajme Page 216

Lajme

On each category you can set a Category template style, a Top post style (grids) and a module type for article listing. Also each top post style (grids) have 5 different look style. You can mix them to create a beautiful and unique category page.

Mbetet në burg, por gjyqtari nuk pranon akuzat, Miri:Paratë të justifikuara 

Burg deri në përfundimt të hetimeve për gjyqtarin Shkëlqim Miri në banesën e të cilit u gjetën 34 milion lekë. Gjykata e Krimeve të Rënda ka...

Sulmi ndaj kombëtares izraelite, arrest shtëpie për dy nga të akuzuarit

  Gykata e Krimeve të Rënda ka ndryshuar masën e sigurisë për dy nga katër të arrestuarit  për sulmin terrorist të mbetur ne tentativë ndaj skuadrës së...

titull new

gshlfsdskbkjv vfhfadadbgnkhglhknfb hfn                 https://www.youtube.com/watch?v=_NiivaEa8ns

Gati të kaloni një natë në hotelin e akullit në Rumani?

Nëse doni të sfidoni veten për një mbrëmje të vecantë, mund të mendoni të kaloni një natë në hotelin e akullit në Rumani,  i vetmi...

Rrjetet Sociale

779FansLike
0FollowersFollow
4FollowersFollow
- Advertisement -

Te rejat

Ish-kreu i Burgjeve dhe ish-deputeti socialist merr pafajësinë nga gjykata

Ish-Drejtori i Burgjeve Arben Çuko nuk është më nën akuzë. Në seancën paraprake gjyqtari Sokol Tona ka vendosur të pushojë hetimet, pasi nuk provohet...