Erion Veliaj një kopje e Ramës, me atlete në Asamblenë Kombëtare të PS

310

Mediat e kanë krahasuar qeverisjen e Bashkisë së Tiranës nga Erion Veliaj, të ngjashme me atë të Ramës, sa i takon investimeve dhe stilit të sjelljes komod me qytetarët.

Por jo vetëm në drejtimin e Bashkisë, por Veliaj ka kopjuar Ramën edhe në veshjen e atleteve.

Por ajo çka ra në sy në mbledhjen e sotme të Asamblesë Kombëtare të Partisë Socialiste, ishte stili i veshjes së kryebashkiakut të Tiranës, Erion Veliaj.

Teksa anëtarët e asamblesë ishin mbledhur para ambienteve ku do të zhvillohej mbledhja, kryebashkiaku Veliaj është shfaqur i veshur me atlete sportive, të kombinuara më së miri me këmishën.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here