Fotografia e jetës së Ilir Metës

Tashmë kur maxhoranca ka miratuar ngritjen e Komisionit hetimor për shkarkimin e Presidentit të Republikës, Ilir Meta kthehet pas në kohë. Ai kthehet në momentin kur mori postin e presidentit dhe u betua në parlament me dorën mbi Kushtetutë.

“Fotografia e jetës sime. Shqipëria e para”, shkruan presidenti në përshkrimin e fotografisë, të cilën e ka publikuar në rrjetin social Facebook.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here