Fotot pikëlluese/ Dalin dy viktima në Thumanë, të pranishmit përloten kur shikojnë trupin e 3-vjeçares

130

Pamjet tragjike vijnë nga pallati i shembur në Thumanë. Momentet e rënda janë teksa janë nxjerrë nga rrënojat dy trupa. Bëhet fjalë për gjyshen dhe mbesën vetëm tre-vjeçare. Të pranishmit kanë shpërthyer në lot, teksa trupat janë nxjerrë nga rrënojat e pallatit ku jetonin. Raportohet se në këtë familje, kryefamiljari ndodhet në Greqi, ndërsa bashkëshortja e tij bashkë me djalin janë dërguar në Spitalin e Traumës.Forcat e kërkim shpëtimit kanë nxjerrë të miturën me batanije, ndërsa familjarët kanë shpërthyer në lot.

GSH

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here