Gjendet i vdekur në banesë Uliks Gjinarari, vëllai i vrasësit të Naim Zyberit

Gjendet i pajetë në banesën e tij në Lukovë 40-vjeçari Uliks Gjinarari, vëllai i Gert Gjinarari, i dënuar për vrasjen e Naim Zyberit në Itali në vitin 1997. Trupi i pajetë i viktimës është gjendur nga djali i tij i mitur.

Vëllai i Uliksit, Gert Gjinarari kishte vetëm pak muaj që kish fituar lirinë. Ai u la i lirë në shkurt të këtij vitit pas 19 vitesh burgim. Uliks dhe Gert Gjinarari janë fëmijët e kampionit të mundjes, Stefan Gjinarari.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here