Gjykatësja e Kurbinit Marcela Shehu kalon vettingun

222

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ashtu sikurse pritej ka rikonfrimuar në detyre gjykatësen e Gjykatës së Kurbinit, Marcela Shehu.

Gjykatësja Shehu kaloi procesin e vettingut pasi deklarimi i pasurisë së saj u konsiderua i rregullt nga KPK-ja në bazë edhe te informacionit të marrë nga ILDKPI dhe më pas të verifikuar ashtu si edhe integriteti profesional.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here