Gjyqi me “Top Channel”, Jonida Shehu zbulon të vërtetën

Largimi i moderatores Jonida Shehu nga “Top Channel” ishte një nga lajmet më të bujshme të vitit që lamë pas.

Jonida u shpreh asokohe se u largua nga televizioni për shkak se ishte ndier “e papërshtatshme”.

Ndërsa “Top Channel” në një njoftim zyrtar bëri të ditur se ndaj moderatores do të merren masa ligjore. Mirëpo e ftuar sot në “Thumb” Jonida u shpreh se kjo nuk është e vërtet, pra nuk është në gjyq.

“Unë nuk jam dhe nuk do isha kurrë në gjyq me Top Channel. Dhe as Top Channel nuk është në gjyq me mua”, tha moderatorja

“Në atë periudhë më merrnin njerëzit në telefon dhe ishin shumë të shqetësuar, më pyesnin ‘Si do t’ja bësh tani? Do të hedhin në gjyq’, tregoi Jonida qe drejtonte ne kete televizion programin “Pasdite ne Top Channel”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here