Hi dhe tym në Bali, por turistët i gëzohen fotove për Instagram

Shpërthimi i vullkanit në malin Agung ka disa ditë që po kërcënon Balin duke vënë në alarm autoritetet vendase.  Por turistët duket se nuk janë aspak të shqetësuar nga hiri dhe tymi dhe po e përdorin pamjen për të shkrepur foto fantastike e për t’i publikuar më tej në Instagram.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here