Jonida Maliqi feston ditelindjen, e nuk e fsheh moshën

Kengetarja Jonida Maliqi feston ditën e lindjes.

Për ditëlindjes Jonida ka zbuluar edhe moshën e saj pa hezituar, ajo mbush plot 35-vjeç. Jonida ka dhe një djalë me emrin Dan.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here