Kur do të nisin protestat e opozitës?

237

Para pak minutash ka nisur takimi mes Bashës, Kryemadhit dhe Vasilit në Selinë e PD-së, ku temë e diskutimit janë protestat e paralajmëruara të opozitës.

Mësohet  se protesta e opozitës do të zhvillohet pas 20 janarit. Ndërkohë që opozita ka nisur takimin me qytetarët për të diskutuar për aksionin opozitar që pas 18 dhjetorit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here