Rihanna e tensionuar me Hassan Jameel gjatë pushimeve në Meksikë

*PREMIUM-EXCLUSIVE* Puerto Vallarta, MEXICO - Singer Rihanna and on-again, off-again billionaire boyfriend Hassan Jameel appear to engage in an argument while soaking up the Sun in Mexico. The singer showed off her svelte physique in a green two-piece bikini. Shot on 07/06/18. Pictured: Rihanna, Hassan Jameel BACKGRID USA 9 JULY 2018 BYLINE MUST READ: HEM / BACKGRID USA: +1 310 798 9111 / usasales@backgrid.com UK: +44 208 344 2007 / uksales@backgrid.com *UK Clients - Pictures Containing Children Please Pixelate Face Prior To Publication*

Muajin e kaluar u raportua se Rihanna është ndarë nga i dashuri i saj miliarder Hassan Jameel.

Por këngëtarja është bashkuar përsëri me të, pasi u fotografuan bashkë duke kaluar pushimet nën shoqërinë e njëri-tjetrit në Puerto Vallarta, Meksikë.

Dhe duket se nuk po i shijojnë dhe aq shumë pushimet. 30-vjeçarja duket mjaft e zemëruar me biznesmenin saudit. Paparacët kanë kapur tensionin midis tyre.

Bukuroshja brune shihet e ulur në një shezllon  e veshur me bikini ndërsa i dashuri qëndron pranë saj.

Por në fytyrën e tyre nuk ka asnjë grimcë buzëqeshje.

Pas zënkës, Hassan largohet i mërzitur ndërsa Rihanan e ndejk pas e mbështjellur me peshqir.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here