“Na zbuluan”, Xhensila Myrtezaj tregon të vërtetën për shtatzëninë

Lajmi se Xhensila Myrtezaj është shtatzënë ka pushtuar sot mediat e rrjetet sociale.

Disa madje thanë se Xhensila është në muajin e katërt të shtatzënisë, por vetëm miqtë e saj e dinin këtë lajm.

Nuk ka kaluar shumë dhe vetë këngëtarja ka reaguar, duke i “vendosur pikat mbi i”.

Në një postim në Instastory ajo shkruan: “Na zbuluan Bes Kallaku”.

Dhe për ta saktësuar që është ironi, në postimin e radhës këngëtarja shkruan: “Ironi… jo konfirmim”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here